
1 882 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4I008ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Discovery |
| Діаметр маточини | 210 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 59 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Призначення | Задні колеса |