
1 631 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4I001ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Discovery |
| Товщина | 12.6 мм |
| Висота | 62.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 120 мм |