
1 012 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C40306ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Clarus, Carens |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 40 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Призначення | Задні колеса |