
1 266 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C49000ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Trooper |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |