
1 398 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C40522ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Tucson |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 31 мм |
| Діаметр маточини | 173 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |