
1 114 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C40504ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Matrix, Getz, Magentis, Sonata |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр маточини | 168 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |