
1 127 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C40321ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Accent i25, Accent, Rio, i20 |
| Висота | 44.2 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Діаметр маточини | 100 мм |