
964 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C44020ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 155 мм |
| Висота | 48.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Призначення | Задні колеса |