
1 411 ₴
1 199,35 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C44031ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9.1 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 57.4 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Призначення | Задні колеса |