
1 579 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4A021ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 177 мм |
| Висота | 49.4 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Призначення | Задні колеса |