
1 117 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4A019ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Кількість отворів | 10 шт. |
| Товщина | 12 мм |
| Висота | 40 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Колір | Чорний |
| Діаметр маточини | 112 мм |