
1 116 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4W015ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 159 мм |
| Висота | 48.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Вентильовані |