
1 155 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4D015ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр маточини | 98 мм |
| Висота | 40.7 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |