
1 404 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4G014ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Товщина | 11 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |