
1 605 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4P012ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508 |
| Товщина | 12 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 44 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Колір | Чорний |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Діаметр маточини | 108 мм |