
2 531 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4J001ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, XF, XJ, XK, xf sportbrake |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 38.2 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Призначення | Задні колеса |