
1 637 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C44040ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр маточини | 70 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |