
1 790 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C4W018ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Touran, Fabia, A3, TT, Golf, Q3, Passat, Alhambra |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 48.3 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Задні колеса |