
1 960 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | CZH1514 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Товщина диска | 20 мм |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Діаметр | 54 мм |
| Діаметр поршня | 54 мм |
| Призначення | Переднє ліве колесо |