
2 058 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | CZH1455 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, Sonata |
| Товщина диска | 10 мм |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Діаметр | 34 мм |
| Діаметр поршня | 34 мм |
| Призначення | Заднє праве колесо |