
2 959 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | CZH1588 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Grand Voyager |
| Товщина диска | 12 мм |
| Конструкція | Однопоршневі |
| Діаметр | 43 мм |
| Діаметр поршня | 43 мм |
| Призначення | Заднє ліве колесо |