
2 375 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | D7G001TT |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Довжина ядра радіатора | 378 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |