
2 462 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | D7R027TT |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 476 мм |
| Ширина ядра радіатора | 399 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |