
4 487 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | D7C018TT |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, C5 Aircross, 308, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, Grandland / Grandland X, Berlingo, C4, Partner, Combo, 508 |