
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 014614 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 104.35 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Spider, Uno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | Remsa |
| Вага (кг) | 1,067 |
| Виконання осі | Girling |
| Висота паковання | 70 |
| Датчик зносу | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання | 80 |
| Довжина контакту попереджувальн | 13,5 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з плівкою для обклеювання |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з пружиною |
| Знак відповідності нормам | E190R-01022/100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900862485 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Кількість індикаторів зносу [на | 4 |
| Сторона установки | передний мост |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |