
428 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034104B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.04000 |
| Висота 1 [мм] | 7,7 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 38 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 70 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 55 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900379444 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |