
672 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19033885B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Volkswagen, Lancia, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, C30, C5, Passat, C70, Polo, Fabia, Leon, 407, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, C6, Thesis, Roomster, Altea, V40, S40, S60, Cordoba, V70, V50, S70, S80, New Beetle, Ibiza, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.04500 |
| Висота 1 [мм] | 8,6 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 40 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 75 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 63 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900379354 |
| Ширина паковання | 75 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |