
507 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19020128B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Outlander, Eclipse, Pajero, L 300, L200, L400, Lancer, Lantra, Terracan, Galant, Colt, Grandis, Space Wagon, Space Runner, Santa Fe, H100, Santamo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.02000 |
| Висота 1 [мм] | 6 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 25 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 60 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 35 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900378169 |
| Ширина паковання | 60 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |