
513 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01033861B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.06500 |
| Висота 1 [мм] | 26,6 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 48 |
| Висота паковання | 30 |
| Довжина паковання | 105 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 60 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 74 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375663 |
| Ширина паковання | 105 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |