
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20019853B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 112 мм |
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | CX, J5, Ducato, C25, C35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.08000 |
| Висота 1 [мм] | 12,5 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 95 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 120 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 112 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900380009 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Сторона установки | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |