
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15011263B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 95.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Consul, Transit, Taunus, Fiesta, Granada, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.05000 |
| Висота 1 [мм] | 11 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 79 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 110 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 95,3 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610150116 |
| Матеріал | MVG (кремнийорганічний каучук) |
| Сторона установки | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 110 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |