
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 21298 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, X1, X3, X5, Z4, 3, Z8, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,032 |
| Висота паковання | 49 |
| Довжина паковання | 62 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101038485 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 47 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |
| потрібна кількість | 1 |