
2 289 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 03933 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 129 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, SL, C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів [мм] | 90 |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,62 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 642207 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Товщина (мм) | 24 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
| № документа якості | ISO 9001:2000 |