
758 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1199 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 104.3 мм |
| Висота | 38.8 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | LPR |
| Вага (кг) | 0.73500 |
| Виконання осі | Sumitomo |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351055947 |
| Товщина (мм) | 14,5 |
| Ширина паковання | 110 |
| для номера артикула | 05P1199 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |