
1 476 ₴
1 254,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 118002 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 118.5 мм |
| Висота | 77.7 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, RC, Auris, RAV4, Prius |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | Remsa |
| Вага (кг) | 1,831 |
| Висота паковання | 45 |
| Датчик зносу | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання | 160 |
| Знак відповідності нормам | E990R-01112/1402 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900864016 |
| Кількість індикаторів зносу [на | 2 |
| Сторона установки | передний мост |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |