
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 600KK17 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 69 мм |
| Висота | 47.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів [мм] | 69 |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 6.31500 |
| Висота паковання | 53 |
| Довжина паковання | 300 |
| Діаметр [мм] | 274,7 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900454055 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 2 |
| Мін. товщина [мм] | 24 |
| Рік виробництва до | 07/1983 |
| Сторона установки | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26 |
| Кількість отворів | 4 |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |