
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 27229 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість ребер | 6 |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 148 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Camry, RAV4, Avensis, Solara, Alphard, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 1,66 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101038495 |
| Кількість ребер | 7 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина паковання | 200 |
| код УКТЗЕД | 8483508000 |
| потрібна кількість | 1 |