
2 752 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 73979 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 154 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Passat, Scirocco, Golf, Yeti, Eos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Версія | DENSO |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота паковання | 110 |
| Довжина паковання | 180 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6713976782 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Обладнання/обладнання | для автомобілів із кондиціонером |
| Ширина паковання | 270 |
| для номера OE | 3C0.819.031 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
| тільки у поєднанні з | LEFT HAND DRIVE |