
1 145 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E424KP |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Висота | 135 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Jetta, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.19600 |
| Висота паковання | 120 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 69101135813 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 8421999000 |