
10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19035025B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 89 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, IS, Previa, Camry, MR2, RAV4, Avensis, Solara, Alphard, Highlander, Celica, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.05500 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 89 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 110 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 105 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900379725 |
| Сторона установки | збоку коробки передач |
| Ширина паковання | 110 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |