
10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 38548 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,49 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 140 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з підшипником |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4617959862 |
| Конструкція підшипника | роликовий підшивник із циліндричними роликами |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8483200000 |
| потрібна кількість | 1 |