
1 682 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 53233 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 160 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Ypsilon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 0.71000 |
| Висота паковання | 200 |
| Довжина паковання | 60 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131129577 |
| Корисне навантаження [кг] | 1000 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Рік виробництва до | 03/2002 |
| Рік виробництва після | 11/2001 |
| Товщина (мм) | 32 |
| Ширина паковання | 298 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |