
1 790 ₴
1 521,50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 37006321 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 206 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.91300 |
| Висота паковання | 55 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4600693331 |
| Розмір решітки | 210 - 180 - 34 |
| Ширина паковання | 310 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |