
1 963 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 53215 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 188 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| O випускного отвору [мм] | 24 |
| O впускного отвору [мм] | 24 |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 0.81500 |
| Висота паковання | 78 |
| Довжина паковання | 205 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | без дроту |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131150259 |
| Корисне навантаження від [кг] | 1000 |
| Корисне навантаження до [кг] | 1400 |
| Обмеження виробника | Delphi version |
| Рік виробництва до | 03/2002 |
| Рік виробництва після | 11/2001 |
| Товщина (мм) | 26 |
| Ширина паковання | 285 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |