
2 574 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90682 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 81 мм |
| Довжина ядра радіатора | 118 мм |
| Ширина ядра радіатора | 108 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Тип коробки передач | механічна коробка передач |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131208743 |
| Розмір решітки | 97-65-76 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |