
2 109 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 54279 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 179 мм |
| Ширина ядра радіатора | 208 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 0.21500 |
| Висота паковання | 55 |
| Довжина паковання | 235 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | без дроту |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131150257 |
| Обмеження виробника | Behr version |
| Товщина (мм) | 32 |
| Ширина паковання | 285 |
| Якість/клас | Easy Fit |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |