
2 679 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 72028 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, SLR, G-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 2 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 240 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6913559315 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Обладнання/обладнання | для транспортних засобів із/без кондиціонером |
| Розмір решітки | 235 X 180 X 32 mm |
| Ширина паковання | 340 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |