
3 846 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96731 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 203 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 2.63000 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота паковання | 175 |
| Довжина паковання | 355 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6700151326 |
| Розмір решітки | 230 X 207 X 62 mm |
| Ширина паковання | 455 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |