
1 458 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 17013702 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 115 мм |
| Ширина ядра радіатора | 71 мм |
| Глибина ядра радіатора | 21 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500 C, Tigra, Corsa, Grande Punto, 500, Punto, Fiorino, Ypsilon, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.33000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101167153 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |