
544 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 18824 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | 260, 240, 940, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,246 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 45 |
| Висота паковання | 30 |
| Довжина паковання | 100 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46291035182 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Підшипники, ущільнювачі | Подшипники |
| Ширина [мм] | 16 |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |
| потрібна кількість | 1 |